Wycieczka do Zakopanego

zakopaneZarząd Oddziału SITP Oddział w Lesznie informuje, że w 2019 roku planuje zorganizować 5 dniową wycieczkę do Zakopanego w terminie 02-06.10.2019 r. Program wycieczki – załącznik nr 1. Zakwaterowanie odbędzie się w Wili BASIEŃKA w Zakopanym przy ul. Brzozowskiego 24a. (www.basienka.com.pl). Ośrodek posiada pokoje 1,2,3,4, osobowe. Ponadto Ośrodek oferuje sale bilardową, salę kominkową, dostęp do internetu i dostęp do grilla.

Odpłatność za uczestnictwo w wycieczce wynosi :

  • około 600,00 - 650,00 zł. od osoby (w zależności od ilości chętnych),
  • dofinansowanie dla członka SITP (oddział Leszno) do 200 zł (ostateczne koszty ustalone zostaną po zamknięciu listy uczestników).

W ramach odpłatności oferujemy transport, nocleg, wyżywienie (śniadanie oraz obiadokolację wydawaną do godziny 19.00), poczęstunek na imprezie integracyjnej. Zgłoszenia należy składać do dnia 30 czerwca 2019 roku na załączonym formularzu. Proszę również o wpłatę zaliczki w kwocie 100 zł od osoby (przelewem na podane niżej konto lub gotówką u kol. Sławomira Rojdy). Pozostała wpłata do uregulowania w autobusie. Proszę o dokładne wypełnienie formularza zgłoszenia - załącznik nr 2. Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę. Proszę o ewentualne zaznaczenie (inny niż czarny kolor czcionki) osób, które mogą być zakwaterowane razem w pokojach 3 osobowych lub w pokojach 4 osobowych typu studio (2 pokoje + wspólna łazienka).

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.